2011. március 29., kedd

...

sajnos nem mondhatnám, hogy az agyam tisztább lett, és hogy jobb a kedvem...bár Zé délután már a telefonban nem volt olyan kedvetlen, de akkor is...belegondolni sem merek, mikor tudunk újra találkozni...sajna holnap reggel sem tud jönni, mert 9-re Zalában kell lennie :(

remélem reggel jobb kedve lesz...ha nem, rá fogok kérdezni, miért ilyen búval baszott...és remélem, hogy megint csak én pörgöm túl a dolgokat, és az én agyam kombinál csak faszságokat...ez van, női aggyal élek :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése