a kedvem...tuti, megint csak az én hülye agyam kombinál...de attól, hogy ezt tudom, még nincs jobb kedvem
"Sírni tudnék, annyira szeretem őt Sírni tudnék, mióta megláttam őt. Már jó ideje a szívem van tele vele... "
http://www.youtube.com/watch?v=E_CCUXwPKak
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése