2011. március 30., szerda

szomorkás

a kedvem...tuti, megint csak az én hülye agyam kombinál...de attól, hogy ezt tudom, még nincs jobb kedvem

"Sírni tudnék, annyira szeretem őt Sírni tudnék, mióta megláttam őt. Már jó ideje a szívem van tele vele... "

http://www.youtube.com/watch?v=E_CCUXwPKak

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése