2011. március 30., szerda

szerda

meglepő módon jól aludtam éjjel, mégis iszonyú fáradtan keltem...
Zé-vel beszéltem reggel, elég sokat, egészen jó kedve volt...viszont sajnos semmi bíztató arról, hogy mikor tudunk újra találkozni...ettől pedig pokolian szar a kedvem...ha nem jön közbe semmi pozitív lehetőség, akkor, minimum 4 hetet kell várnom...de én ennyit nem tudok, és azt hiszem, nem is akarok...legalábbis addig nem, amíg nam kapok valami jelzést arra, hogy neki is rossz, és Ő is szeretné megoldani, hogy találkozzunk...remélem így lesz...addig ezt a hozzáállását megpróbálom betudni a betegségének és emiatti negatív hangulatának...

úgy látom, egész kis depis bejegyzés sorozat sikeredett mostanában

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése