2011. március 29., kedd
kedd
kora reggeli jó hí, hogy Zé jobban van...már a hangja is és a kedve, hangulata is jobb volt...hállelújja...nem szeretem, ha nincs jól, mert olyankor nagyon távolságtartó...ami persze érthető is...főleg, hogy férfi ember, büszke, nehogy már egy nő elgyengülni lássa :):):) amúgy meg ugyebár kedd van, ami az én napom...így az estém szabad, hiszen kangoo van...de úgysem bírom ki, hogy még utána ne menjek be a szülőkhöz, és ne puszilgassam agyon kiscsávót :) ma kevesebb a meló is szerencsére, így a pénteki szabim miatt feltorlódott motyókat rendbe tudom tenni és még a nap is süt :)
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése