2011. március 27., vasárnap

este

pici fiam haza érkezett az apjától... mondanom sem kell, hogy tiszta takony szerencsétlen...nem is tudom, miért lepődöm meg ezen...persze se gyógyszer, se orrcsepp, semmit nem vettek neki, de még arra sem volt képes az apja, hogy szóljon, én vegyek...így itt álltam vasárnap este, hogy kösz bazdmeg, de most mehetek patikába, ráadásul ügyeleti díjért gyógyszert venni...pedig holnap lesz a kerületi szavaló verseny, ahol Ő indul...ezért duplán remélem, hogy nem lesz reggelre rosszabbul...bízom benne, hogy köhögés nélkül végig tudja majd mondani a verset...

amúgy meg hulla fáradt vagyok, mégsem tudok még aludni...fura, hogy nincs mellettem Zé...nagyon jó volt vele aludni 3 éjszakát :) HIÁNYZIK nagyon...mert csak...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése