2011. április 1., péntek
végre
péntek van...jöhet a pihi...ma azért volt még rohanás jócskán napközben...de szerencsére kis drágámnak meg tudtam venni a gördeszkát. szüleimtől kapja névnapjára...mivel ők nem lesznek itthon vasárnap, így ma oda is adták neki...olyan édes volt, tágra nyílt szemmel, tátott szájjal nézte,és fogta a fejét...annyira cuki volt, már régóta vágyott rá...na, engem ezek a pillanatok is boldoggá tesznek...már látom, holnap egész nap gyakorolni kell vele...na én sokat nem tudok neki segíteni, majd rájön magától, hogyan kell vele menni :)
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése