Betty76's life
2011. április 11., hétfő
apró
részlet...csak a hangulat kedvéért...szóval már a kocsiban elkezdődött a buli :) épp a pálinka múzeumba tartva...szigorúan csak pálinkát szürcsölgetve :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése