2011. április 14., csütörtök

mai

reggel is nehezen ébredéssel és fejfájással indult...a kis f..om is tele van már ezekkel a frontokkal...képteken vagyok magam kipihenni...úgy érzem magam, mint akit agyon vertek...ettől pedig azért hisztis vagyok...lehet rám férne egy jó erős masszázs, mert az izmaim is nem kicsit feszültek...

mai hisztis bejegyzésemnek vége...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése