2011. április 30., szombat
isteni
jót bicajoztunk ma...bár délutánra terveztem a tekerést, kisfiam megfűzött még ebéd előtt, hogy menjünk akkor...szerencsére hallgattam rá, már kb fél órával ezelőtt iszonyú zuhé volt itt, és ha délutánra hagyjuk, tuti pont elkapott volna minket az eső...egy bő 1,5 órát tekertünk, és számomra meglepő, de tök jó sok bicikliút van itt kiépítve...nem is tudtam...ki is használtuk, mert így ki mertem vele menni a forgalmasabb útszakaszokra is...bár hozzá kell tennem, hogy a bringa úton, zöld lámpánál, a kanyarodó autók ugyanúgy basznak megállni, ahogyan a gyalogosokat sem engedik át a zebrán...én még oké, hogy simán megállok, de a kölöknek azért ez még nem megy olyan reflexszel, mint nekem...
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése