2011. április 27., szerda

mai

nappal végre, visszatértünk a normál kerékvágásba, ami Zé-vel való kommunikálásunkat és rendszerünket illeti...ma reggel már a megszokott módon, szokott időben tudtunk beszélni, ettől pedig jól indult a napom...plusz még egész nap kaptam a szebbnél szebb üzeneteket, maileket...jajj, de nagyon hiányzik már, alig várom, hogy péntek reggel legyen, és jöjjön...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése