melóból haza érve megfűztem a gyereket, hogy ne várjunk a bringa vásárlással, menjünk el, és nézzük meg, mik vannak...be voltam sózva, mert napközben kinéztem egyet, ami nagyon tetszett...először a Hervisbe mentünk, de nem csak, h drágább volt, a kutya oda nem jött hozzánk...úgyhogy kimentünk az Intersportba Vecsésre, ahol napközben néztem...egy nagyon kedves fiatal úr jött oda hozzám, és részletesen elmondta, mire kell figyelni, de ajánlotta, vigyem magammal a gyereket...kiderült, ő volt az osztályvezető...mit ad Isten, mikor este vissza mentünk, pont szembe jött velünk...megismert, és már ment is oda a bringához, amit kinéztem...kb körbe ugrált minket, segített, kedves volt és türelmes...ezt szeretem...ilyen helyen szeretek vásárolni, akkor is, ha kicsit drágábban jutok hozzá a motyóhoz...megvettük a bringát, és még egy színben hozzá illő bukósisakot is kapott a kölök...kis hülyém, tökre örült...de olyan kis lökött volt az üzletben, bohóckodott, tetszett neki, h mindenki rá figyel, és persze, h produkálta magát :)
na szóval ma is sikerült egy valag pénzt elköltenem...sebaj, a gyerek öröme a legfontosabb
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése