2011. április 3., vasárnap

névnap

leges-legelőször BOLDOG NÉVNAPOT drága kisfiamnak...

ma is szép a idő, így ma is próbálok némi szabadtéri programot kitalálni...aminek gördeszkázni tanulás lesz a lényege :)

Zé már korán útnak indult az autójáért, onnan  pedig megy tovább Kécskére, pályaépítésre...ma nagyon jó kedve volt, naná, hisz megint az autózáshoz kötődő programja van...és megint mondta, hogy vágyik rám, hogy már Ő is szeretne látni és érezni...na, ez az, ami hiányzott nekem az elmúlt napokban...ilyenkor, ha nem mondja egy ideig, kicsit mindig bedepizem...de most feldobott, és jó kedvem van...és várom, hogy eljöjjön a pillanat, mikor újra a karjaiban lehetek....úúúúúúúúgy szeretem <3

délután átmegyünk Éviékhez, remélem még akkor is jó idő lesz, és tudunk az udvaron lenni, a levegőn...ott lesznek tesómék is, így azért kicsit másabb lesz, nem lehet majd olyan jót dumcsizni Évivel...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése