péntek van...nehéz volt ez a hét...nem tudom, miért, de nem telt jól
este megyek végre kozmetikushoz, mert úgy néz ki a szemöldököm, mint egy dzsungel, és már a bajszomat is össze tudnám akasztani valakivel :D
jön velem Viki csaj is, neki lövetünk a fülébe likat :) aztán nálunk alszik...kis hülye tinilány :D pont olyan, mint én voltam :D
jááááj vissza akarok menniiiiiiiiiiiii hozzád mert megőrülök itthoooooon. dilihááááz wááá :S
VálaszTörlés