2011. április 7., csütörtök

szent

a béke...na nem mintha összevesztünk volna...olyat mi nem szoktunk...max megkérdőjelezzük a viszonyunkat...ahogyan tegnap is...mert hülyék vagyunk...hol Ő, hol Én...de persze nem bírtam sokáig, olyan édesen puncsolt...alig várta, hogy eldöntsem végre, elhajtom-e a f..ba (az ő szavaival élve), vagy sem...amint megkapta a levelet, már hívott is...a hangján hallottam, hogy akkora vigyor van a száján, hogy kis híján körbe szalad a fején...helyes, örüljön is nekem...persze most már én is alig várom, hogy jöjjön szombat reggel...bánom is én, hogy milyen korán kell miatta felkelnem, és hogy csak kb másfél óránk lesz...de az csak a miénk...utána megy útjára, és nekem is lesz dolgom, főleg, hogy ugye én is megyek a buliba...ha bele gondolok, hogy pont abba az irányba megyek, amerre Ő is lesz...hmm

sajna holnap otthon lesz, de azt mondta, fog hívni, és megpróbál délben felém jönni, hogy tudjunk fagyizni...igen, egy fagyiért (Velem) képes úgy intézni, hogy Piliscsabáról Vecsés felé legyen dolga...IMÁDOM...

és persze veszettül hiányzik

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése