tisztaság, rend, és jó illat uralkodik a lakásban...elkészültem a tavaszi nagytakarítással...hű, a fiam szobája volt a legnagyobb falat...ott kb földrengés utáni állapot volt :D
és még a biciklim is rendbe lett téve, hála és köszönet érte Ádámnak..már csak pumpát kéne előkerítenem, de nem találom...remélem apáméknál van...úgy rémlik, oda vittem át legutóbb...ha nem, kénytelen leszek lecipelni a kútra, és felfújni, mert holnap akarok vele tekerni...
most meg, mint a jó gyerek, már egy órája fekszem az ágyban, a frissen húzott ágyneműben...és nagyjából perceken belül el tudnék aludni...de nem teszem, mert akkor reggel kukorékolni fogok már hajnalban...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése