hát a mai, nem volt az én napom...minden szép és jó, ami el volt tervezve, kútba veszett...hogy dühös voltam-e...inkább rettenetesen csalódott és szomorú...főleg, hogy a miértjéért reggelig várnom kell...sajnos az az egy mondat, hogy "reggel hívlak és mesélek" sokat sejtet...de tuti, hogy nem lesz vidám a mese...és persze emiatt ma egyedül alszom, és ki tudja, mikor lesz a következő alkalom ilyesmire, már ha lesz-e egyáltalán...
szóval kicsit sincs jó kedvem...pedig már nagyon vártam, nagyon vágytam RÁ...
:(:(:(:(
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése