a hétfőket...ma is elég nehézkesen indult a nap...mivel tegnap későn értünk haza, gyerek is később feküdt le, így Ő is nehezebben kelt...emiatt persze a reggeli veszekedésünk is előjött...viszont ma is szép az idő, Zé-vel is beszéltem már elég sokat, így alapvetően nem panaszkodom, jó napom van...Zé ide akart jönni hozzám felgyőről haza felé jövet, de sajna pont rátelefonáltak, hogy siessen vissza az irodába...emiatt kimaradt a fagyizás :(
pedig de jóóóó lett volna látni, hozzá bújni, érezni kicsit az illatát, a bőrét, az érintését...
jajjj de nagyon hiányzik...
nézegetem a nyaraláshoz a lehetőségeket...de rájöttem, hogy nincs kedvem kettesben menni a gyerekkel...tavaly sem kettesben voltunk, és tök jó volt...persze, imádom, meg minden, és jól el lehet vele lenni...de mégsem túl jó, hogy még a pihenés alatt is "csak" a 8 éves gyerekemmel tudok beszélgetni, és senki mással...:( ráadásul neki is jobb, ha van a környezetében gyerek, akivel lefoglalja magát...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése