2011. április 21., csütörtök

szép

tegnap éjjel, mikor Zé végre visszaért a szállásra, küldött sms-t...éjjel fél 12 volt...aztán még hármat...olyan, de olyan szépeket írt...teljesen odáig voltam...viszont mivel félálomban válaszolgattam neki, reggel, ébredés után azonnal elkezdtem visszaolvasni az üziket, mikor épp jött egy új...a reggeli ébresztős, kedves, szép, szerelmes üzenet, hogy legalább egy ici-picit olyan érzés legyen, mintha együtt ébredtünk volna...HIÁNYZIK, nagyon

kicsi fiam, ma jött velem dolgozni...apósom kettőkor végzett, és utána átvette a gyerekfelügyeletet...
addig nagyon jól elvolt az irodában, naná, hogy körbe volt rajongva a kis szaros...és bevallom, mocskosul büszke voltam rá...imádom a kis hülye fejét :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése