2011. április 8., péntek

ebéd

és igen...Zé jött :) nem csak fagyit ettünk, végül komplett ebédidőt töltöttünk együtt...édes Istenem de jó volt újra látni, érezni az illatát, megérinteni, megcsókolni...egyem a szívét, nem győzte elégszer elmondani, mennyire szeret, mennyire hiányoztam, és mennyire szép vagyok...na igen, Ő egy férfi, ízig-vérig...aki tudja, mi kell egy Nőnek, mitől érzi magát egy nő, NŐnek...és még ráadásul őszinte is, mert tényleg így is gondolja...

jajj, csak lenne már holnap reggel...alig várom, hogy a karjai közt tartson

de a mai napomat már széppé varázsolta...piszkosul szerelmes vagyok ebbe a Férfibe :):):)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése