délután átmentünk unokatesómékhoz...ott voltak még a tesómék is...az 6 gyerek együtt tök édesek...volt ám zsivaj néha...most még nővérem is egész normális volt...persze, mikor Zé hívott, akkor azért tett megjegyzést...de pont leszarom...most is még beszéltünk, Zé még úton van...szegény, nagyon soká fog még haza érni...de már alig várom, hogy reggel hívhassam, és halljam a hangját...most már Ő is egyre többször mondja, hogy hiányzom, és jó lenne velem lenni...ez jó érzés, nagyon jó...hogy tud ennyire hiányozni...
Richiknek meg tiszta kiütés lett a háta, itt vakaródzott szegénykém...adtam neki gyorsan kalciumot, meg fenistil cseppet...remélem tényleg csak allergia, és reggelre elmúlik...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése