2011. április 17., vasárnap

tuti

jó kis hétvégénk volt..a vasárnap is úgy sikerült, ahogy kellett...délelőtt csodák palotája, tesóm csajszijai is jöttek...nagyon cukik voltak, tökre élvezték...majd haza, kaja, aztán irány a bringázás...most először próbáltuk ki az új bringát..meglepően jól ment neki...aztán unokatesómék utcájába kanyarodtunk...ők meg épp kint voltak...ott ragadtunk...majd este haza...szóval mondhatom, hogy az egész nap tele volt gyerekprogrammal...kisfiam nagyon vidám volt, jól érezte magát...nekem pedig ez, mindennél többet jelent...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése