kangoo nap a mai ugyebár...hű, de hiányzott...de sajnos mégsem esett túl jól...pokolian sokan voltak, nem volt levegő...és sajnos az egész napos fülfájásom sem tette kellemessé...minden ugrálásnál lüktetett...áááááááá
Zé jön reggel...alig várom...még mindig puncsol...olyan édes, úgy imádom...de azért hagyom, hadd küzdjön csak értem, és a bocsánatomért...még ha már rég meg is bocsátottam...viszont tudja Ő jól, h nem haragszom, de attól még mindig fáj...tehát igenis van helye a puncsolásnak :D
holnap hozom haza a kis csávó bringáját :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése