2011. április 7., csütörtök

jobban

vagyok...persze nem teljesen, de egy fokkal...este bőgtem egy jót...nem csak a tegnap történtek miatt...este még az ex férjem is megtalált a faszságaival, és sikerült neki is kellően felbaszni az agyam...annyira, hogy eltörött a mécses...de bevallom, jól esett...

Zé is szenved...helyes, szenvedjen is...és puncsol :) ezt már szeretem...hagyom magam még egy kicsit...de "sajnos" úgyis az lesz a vége, hogy alig fogom várni, hogy szombat reggel becsengessen...mert hát SZERETEM...és Ő is szeret

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése