elmentem ma vásárolni, mert ugyebár régóta keresek magamnak cipőt...csak már ötletem nem volt, hová menjek...ma reggel kipattant a fejemből, hogy Campona...összeszedtük magunkat, és irány...és voilá...kaptam cipőt...gyorsan vettem kettőt is :D
aztán még az autósboltba is sikerült oda érnem zárás előtt, ott is költöttem egy "keveset"
most meg, túl az ebéden, lassan majd viszem haza Viki lányt, és ha már ott vagyunk, lecseréltetem a kerekeimet, és ha szerencsém lesz, még az olajat :-)
ja, amúgy tök jó lett Vikinek a fülbevaló, és nem is fájt neki a lyukasztás
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése