2011. április 25., hétfő

jól

kiszúrtam magammal tegnap...ahogy akartam, az egész nap rólam szólt...magyarul nem csináltam semmit, csak hódoltam a pihenésnek, lustaságnak...na kérem, ennek meglett az eredménye...úgy beállt a derekam a sok fekvéstől, mint  a jancsiszög...fáj minden mozdulat...ezt tetézve, ma reggel még lábat gyantáztam, amihez némi balettozásra is szükség volt, hogy mindenhol le tudjam tépni  a nem kívánt szőrzetet...jajjj nekem, végem van, rá is kenek vmi varázs krémet...:S

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése