napra ébredtem...igen, igen, ma reggel jött Zé...végre...atyám, de rég láttam...percekig csak szorosan öleltük egymást...legszívesebben sosem engedném el...a kezemen, az arcomon még érzem az illatát...de jóóó volt...már most várom a következő alkalmat, hogy újra együtt legyünk...nem akarom elkiabálni, de ha minden jól megy, a jövő szombatot teljesen együtt töltjük...juhéjjjj
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése