2011. április 29., péntek

csodás

napra ébredtem...igen, igen, ma reggel jött Zé...végre...atyám, de rég láttam...percekig csak szorosan öleltük egymást...legszívesebben sosem engedném el...a kezemen, az arcomon még érzem az illatát...de jóóó volt...már most várom a következő alkalmat, hogy újra együtt legyünk...nem akarom elkiabálni, de ha minden jól megy, a jövő szombatot teljesen együtt töltjük...juhéjjjj

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése