2011. április 30., szombat

szombat

reggel 6:17-kor arra ébredek, hogy a fiam jön-megy a lakásban, majd bezárja a fürdőszoba ajtaját...akkor már tudtam, hogy fogat most...majd utána visszaosont a szobájába, és felöltözött...aha, pontosan tudom, ezt miért csinálta...mert számítógépezni akart...és naná, hogy be is kapcsolta a gépet...kis szaros, pontosan tudja, hogy nem szoktam reggel megengedni, amíg nem öltözött fel, nem mosakodott meg, és persze nem reggelizett...most ugyan a reggelit kihagyta a sorrendből...mikor mentem be a szobájába, egyből ezzel kezdte...mostam fogat, és fel is öltöztem...majd ránézek a gyerekre, látom, a tegnapi zokni van rajta :D mondom neki, hát miért a tegnapi szennyes zoknit vetted fel? azt mondja erre...de hát az nem szennyes, akkor a szennyes tartóban lenne...aha, ott lenne a helyes, ha tegnap nem lett volna trehány, és oda tette volna :D:D

szép idő van ma is, azt hiszem, megpróbálkozunk a közös biciklizéssel...most először nem futni vagy görkorizni fogok mellette, hanem én is bicajozom...meglátjuk, hogy megy együtt :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése