a mai napomat kényszerszabadságon töltöm, mert a vezetőség kitalálta, hogy mindenkinek ki kell vennie legalább 5 napot, május 31-ig...fasza...baromira nem volt szükségem szabira...ez van, legalább lesz időm megcsinálni a tavaszi nagytakarítást...a mai meg a holnapi napom ezzel fog telni...a vasárnapot pedig magamra fordítom...
aztán, hogy a többi napon mit fogok csinálni, amit még ki kell vennem, nem tudom:S tök szar ez így, mert ugye ha meg az év második felében van vki-nek szüksége szabira, akkor meg majd nem tud elmenni...na jó, igazából ez a lényeg, mert akkor elvileg már nem mehetünk a csúcsszezon miatt, de azért akadhat olyan, amikor muszáj...bár nekem még így is marad, pár nap, hogy ezeket és az egész nyári szabimat már beosztottam...
álomszép idő van odakint, bevallom, sokkal szívesebben lennék most egy vízparton, mint itt a lakásban a portörlő ronggyal, porszívóval, és egyéb tisztító szerek társaságában :D
ez van, mára ezt dobta a gép :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése