azt hittem, ma végre kicsit tovább aludhatok...de miért is vagyok ilyen naiv...naná, hogy még fél 7 előtt jött az ébresztő...kisfiam személyében...pihe-puha bababőrével bekúszott mellém, simogatta az arcom, és szuszogott :)...kedvesen hagyott még pihenni...de 7-nél tovább nem bírta, akkor már nyüzsögni kezdett...bezzeg, ha suliba kell menni, és kelni kell, akkor nem megy így :)
gyönyörű szép idő ma, reggel mosás, erkélyre teregetés, majd ház előtt gördeszkázni tanulás...aztán barátnőzés, Duna-parton fagyizás, sétálás, játszóterezés...
most meg tükörtojás illata terjeng, kiskölök vacsizik...azért álmos vagy, kiszívott a levegő...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése