2011. április 2., szombat

szombat

azt hittem, ma végre kicsit tovább aludhatok...de miért is vagyok ilyen naiv...naná, hogy még fél 7 előtt jött az ébresztő...kisfiam személyében...pihe-puha bababőrével bekúszott mellém, simogatta az arcom, és szuszogott :)...kedvesen hagyott még pihenni...de 7-nél tovább nem bírta, akkor már nyüzsögni kezdett...bezzeg, ha suliba kell menni, és kelni kell, akkor nem megy így :)

gyönyörű szép idő ma, reggel mosás, erkélyre teregetés, majd ház előtt gördeszkázni tanulás...aztán barátnőzés, Duna-parton fagyizás, sétálás, játszóterezés...

most meg tükörtojás illata terjeng, kiskölök vacsizik...azért álmos vagy, kiszívott a levegő...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése