2011. április 29., péntek

hatalmas

munka folyt ma az irodában...konkrétan fél 12-től a legtöbb gépen a youtube, és mint a hülyék, bámultuk a királyi esküvőt :D tudunk mi melózni ha kell, kérem szépen :D
és mivel olyan modern böngésző van a gépekre töltve, hogy még a youtube is alig indul el rajta, és állandóan akadozik meg lefagy, így kb körpanorámában néztük, attól függően, hogy kinek a gépén nem volt lefagyva :D

az export osztály meg dolgozott, és dolgozott, tuti a guta ütötte meg őket, hogy mi meg kurva jól érezzük magunkat munkaidőben :D

hát kérem, ez van, itt még így is jól megy a meló :D

csak lenne már 5 óra, hogy húzhassak haza, ma nagyon nem érzem a meló ízét

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése