2011. április 10., vasárnap

hétvége

mit is mondhatnék...tökéletes volt...kezdve azzal, hogy Zé szombat reggel nálam kezdett, már fél7-kor...már önmagában, ez széppé tette volna a napomat, de ez még csak a kezdet volt...délelőtt a városban próbáltam cipőt venni, semmi siker :( utána viszont irány a céges party...már az oda vezető úton meg volt a kellő hangulat, rommá nevettük magunkat...aztán oda értünk...Izsák, El Bronco lovasfarm...álomszép hely, hatalmas farm, igényes, és gyönyörű helyen...a programok szuperek voltak...lovasbemutató, lovaskocsikázás, madárgyűrűzés..estére kaptunk egy tánctanárt, salsa és cha-cha tanulás...hű, és én alapból imádom a latin zenét, táncot, forr, pezseg tőle a vérem...rengeteget táncoltam, utána pedig az ereszd el a hajam buli....pálinka, caraoke, és minden, ami kell...reggel haza, most meg itt pihegek hulla fáradtan...még szerencse, hogy Richike programot szervezett a kis barátjával, így Ő most ott van, tudok kicsit pihenni...

szóval, szuper egy hétvége volt...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése