2011. április 11., hétfő

dög

fáradt vagyok...meg van a böjtje a hétvégi lumpolásnak...
naná, hogy az irodába érkezve, egyből előjöttek a hétvégi események, nagy röhögések közepette néztünk vissza néhány videót...jó buli volt, így kicsit megéri ma fáradtnak lenni :)

szerencsére nincs sok munka, ebéd időben próbálok kimenni a sportboltba, és megnézem a bringákat a kisfiamnak

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése