kis nap volt a tegnapi...az egész napos nagytakarítást tekintve is...egyrészt gyönyörű rend van, másrészt Zé egy csomószor hívott tegnap, harmadszor pedig este még elmentem színházba is...elég fura egy színdarab volt, de szarrá nevettem magam rajta...de mivel a színház miatt nem tudtam a takarítást befejezni, így még a mai napot is erre szánom...ma már az ablakok és a függönyök is tiszták lesznek, és jóóóó illat lesz...sőt, ma még a biciklim is rendbe lesz téve egy kedves ismerős jóvoltából...
ja, Zé még éjjel 1-kor hívott, akkor végeztek a profik a spec-ben, és mentek át az extrém spec-be...szegény, tuti egész éjjel ébren volt, mint én is a múltkor, mikor Ő is versenyzett...ma reggel pedig ismét megy majd ki a nappali spec-be is bíráskodni...örültem, hogy hívott, én kértem, hogy akár éjjel is hívjon, amikor tud...nem akart felébreszteni, de mivel én kértem, Ő betartotta...előtte még küldött egy mms-t is, egy nagyon cuki képről :D ;)
várom, hogy ma is hívjon, amikor tud, mert utána sajnos valószínűleg majd csak kedden tud, bár nem lepődnék meg, ha keresne alkalmat arra, hogy tudjunk hamarabb is beszélni
sőt, apukám el akarja adni a dzsipet, és Zé ráharapott, lehet, hogy megveszi...ezért rögtön kapott az alkalmon, hogy Ő megnézné a kocsit...mert ugye ahhoz fel kell menni az erdőbe...hmm, és nyilván én fogok vele menni, hogy mutassam az utat, nehogy eltévedjen :D jóóó ötlet :D
szép napot Mindenkinek
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése