2011. április 13., szerda

hulla

fáradt vagyok, ismét...vagy még mindig...a szemeim olyanok, mintha összenőttek volna...és a rohadt allergiám is kijött, taknyom, nyálam egybe folyik...

Zé volt reggel...isteni volt...épp kiugrottam a kádból, mikor csengetett...sajna megint csak egy órácska jutott

3 megjegyzés:

  1. kis kíváncsi:) nem Zé. egy loveboxos srác, aki anno ott is olvasta a naplómat

    VálaszTörlés
  2. hát naná hogy kiváncsi vagyok :P jaaa éértem :))

    VálaszTörlés