fáradt vagyok, ismét...vagy még mindig...a szemeim olyanok, mintha összenőttek volna...és a rohadt allergiám is kijött, taknyom, nyálam egybe folyik...
Zé volt reggel...isteni volt...épp kiugrottam a kádból, mikor csengetett...sajna megint csak egy órácska jutott
Ki a másik követőd? :))
VálaszTörléskis kíváncsi:) nem Zé. egy loveboxos srác, aki anno ott is olvasta a naplómat
VálaszTörléshát naná hogy kiváncsi vagyok :P jaaa éértem :))
VálaszTörlés